20.10.21

Тадбиркорлик асосларига ўқитиш курслари давом этмоқда

19.10.21

Товар белгиларини (Брендни) ривожлантириш истиқболлари мавзусида навбатдаги вебинар ўтказилди

19.10.21

Мирзо Улуғбек туманида тадбиркорликка асосларига ўқитиш курсининг навбатдаги босқичи бошланди

19.10.21

Ўзбекистон Савдо-саноат палатасининг ишбилармонлик муҳитини яхшилаш, тадбиркорларга хизмат кўрсатиш, банк-молия ташкилотлари билан ҳамкорлик ва тадбиркорларни ўқитиш соҳасидаги амалга оширилган ишлари тўғрисида

19.10.21

“Республикамиз экспортёрлари томонидан хорижда савдо уйлари ташкил этиш” мавзусида вебинар

6.10.21 - 8.10.21

Тўқимачилик ва мода саноати

6.10.21 - 8.10.21

Тўқимачилик ускуналари ва технологиялари

23.01.17

Ўзбекистон Республикаси Ички ишлар вазирлиги

20.01.17

Министерство Минобороны Республики Узбекистан И активный

10.05.16

Ўзбекистон Республикаси Ахборот технологиялари ва коммуникацияларини ривожлантириш вазирлиги

11.12.15

Россия Федерацияси

11.12.15

Украина

Ташаббус-2017” кўрик-танлови республика босқичи ғолиблари руйхати

Ўзбекистон Республикаси Президенти соврини учун ўтказилган  “Ташаббус-2017” кўрик-танлови республика босқичи ғолиблари эълон қилинди.

Унга кўра “Ташаббус-2017” кўрик-танловининг асосий  номинациялар бўйича:

“Йилнинг энг яхши тадбиркори” йўналиши бўйича:

Ўрин

Корхона номи

Ғолиб Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

1-ўрин

“TORIMED PHARM ” масъулияти чекланган жамияти

Шукуров Аҳаджон Алишерович

Тошкент вилояти

2-ўрин

“KARDAR-ISHLAB-CHIQARISH-MAXSULATLARI”

масъулияти чекланган жамияти

Шымбергенов Мурат Адилбаевич

Қорақалпоғистон Республикаси

3-ўрин

“ELEMENT PAINT”

масъулияти чекланган жамияти

Ахмаджанов Акбаржон Иномжон ўғли

Наманган вилояти

 

“Йилнинг энг яхши фермери” йўналиши бўйича:

Ўрин

Корхона номи

Ғолиб Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

1-ўрин

“BAXT IMKON RIVOJ CHORVASI” фермер хўжалиги

Исмоилов Фахриддин Турсунович

Андижон

вилояти

2-ўрин

“ISTIQLOL SHU`LASI”

фермер хўжалиги

Одилов Баҳтиёр Ҳамдамович

Самарқанд

вилояти

3-ўрин

“DOSTONBEK”

фермер хўжалиги

Холмуротова

Аманжон

Хоразм

вилояти

 

“Йилнинг энг яхши ҳунарманди” йўналиши бўйича:

Ўрин

Ғолиб Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

1-ўрин

Арабов Аҳмад Остонович

Бухоро вилояти

2-ўрин

Исматиллоев Холмахмат Исматиллоевич

Самарқанд

вилояти

3-ўрин

Маткаримов Мадрим Саъдуллаевич

Хоразм вилояти

 

“Ташаббус-2017” кўрик-танловининг қўшимча номинациялари бўйича қуйидагилар ғолиб деб топилди:

 

“Йилнинг энг яхши ёш тадбиркори” номинацияси бўйича:

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

Ҳунарманд – Раҳматов Элёр Ихтиёр ўғли

Навоий вилояти

 

“Энг яхши тадбиркор аёл”номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“IXTIYOR SMIK” фермер хўжалиги

Ахмедова Мутабар Мирзарасуловна

Фарғона вилояти

 

“Энг яхши инновацион лойиҳа” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“KAMOLOT ISTIQLOL KO’MAKCHISI” масъулияти чекланган жамият

Турсунов Шерзод Мухиддинович

Тошкент шаҳри

 

“Ёшларга энг кўп иш жойи яратган тадбиркор” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“BUKHARA BRILLIANT SILK” масъулияти чекланган жамияти шаклидаги қўшма корхона

Джураев Бахтиёр Эркинович

Бухоро вилояти

 

“Менинг юртим – менинг ифтихорим” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“GO’ZAL” хусусий корхонаси

Асатуллаева Сайёра Давроновна

Сирдарё вилояти

 

“Энг яхши оилавий бизнес соҳиби” номинацияси бўйича:

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

Ҳунарманд – Жамолов Обид Адбиазизович

Наманган вилояти

 

“Энг яхши экспортчи” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“KONTEKS-TASHKENT”

масъулияти чекланган жамияти

Раҳимов Дилшод Дилмуратович

Андижон вилоти

 

 “Энг масъулиятли ижтимоий шерик” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“O`TKIR POLVON” фермер хўжалиги

Эрматова Диёра Субон қизи

Жиззах вилояти

 

“Йилнинг энг яхши маҳсулоти” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“SURXON TERMIZ CHINNI” масъулияти чекланган жамияти

Неъматуллаев Рустам Хўшбоқович

Сурхондарё вилояти

 

“Озиқ овқат саноатидаги энг яхши йил тадбиркори” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“SHOSHTEPA SHAMS”

фермер хўжалиги

Сайрамов Тахир Талипович

Тошкент вилояти

 

“Ўзининг савдо белгиларини йўналтириш ва янги бозорларни эгаллаганлик учун” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“EKO PARRANDA”

масъулияти чекланган жамият

Умидов Мухиддин Умарович

Қашқадарё  вилояти

 

“Республика ички бозорларида талаб бўлган янги турдаги истеъмол маҳсулотларини ишлаб чиққанлик учун” номинацияси бўйича:

Корхона номи

Ф.И.Ш.

Ҳудуд номи

“VIGET IMPEKS”

фермер хўжалиги

Тошев Усмон

Умарович

Қашқадарё вилояти

 

Кўрик-танловнинг “Йилнинг энг яхши тадбиркори”, “Йилнинг энг яхши фермери”, “Йилнинг энг яхши ҳунарманди” йўналишлари бўйича 1-ўрин ғолиблари Ташкилий қўмитанинг махсус Дипломи, Олтин медал, “Пегас” статуэткаси, “SPARK” автомашинаси хамда “Норма” ҳамкор масъулияти чекланган жамияти томонидан дастурий маҳсулотлар тўплами ва бошқа қимматбаҳо совғалар билан тақдирландилар.

24.05.2017

14:52

Мурожаатингиз мувафаққиятли юборилди!
x

Саволлар беринг

Формани тўлдиринг, шунда биз сизга қўнғироқ қиламиз ва барча саволларингизга жавоб берамиз

+998(78) 150-60-06