O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi, O‘zbekiston menejerlar uyushmasi hamda “Parrandasanoat” uyushmasi bilan hamkorlikda 2015 yil 24 noyabr kuni «Wyndham Tashkent» mehmonxonasining konferentsiyalar zalida Ikkinchi Toshkent Xalqaro Parrandachilik Forumi “EvroOsiyo-2015”ning tantanali ochilish marosimi bo‘lib o‘tadi.
Forumni tashkil etishdan asosiy maqsad – respublikamizda parrandachilik sanoatini rivojlantirish, parranda yetishtiruvchi xo‘jaliklar uchun zamonaviy texnologiyalar va veterinariya hamda dori vositalarini etkazib berish, parrandachilik sanoatidagi jahon amaliyotida qo‘llanilayotgan ilg‘or boshqaruv tajriba va texnologiyalari bilan o‘zaro tajriba almashish, parrandachilik uchun zamonaviy mini-texnologiyalarni ishlab chiqarishni yo‘lga qo‘yish bo‘yicha masalalarni muhokama qilishdan iboratdir.
Forum doirasida parrandachilikni tashkil etish, veterinariya, omuxta-em ishlab chiqarish hamda parrandachilikda zamonaviy texnologiyalarni joriy etish yo‘nalishlari bo‘yicha taqdimotlar o‘tkazildi.
Mazkur Forumda ishtirok etish istagida bo‘lganlar tadbirkorlarni O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasining Zamonaviy mini-texnologiyalar va xorijiy investitsiyalarni jalb etish bo‘limiga (+99871) 150-60-07 telefon raqami orqali murojaat etishingizni so‘raymiz.

Состоится торжественное открытие Второго Ташкентского Международного Форума Птицеводов «Евразия-2015»
Уважаемые предприниматели!
Торгово-промышленной палатой Республики Узбекистан совместно с Ассоциацией менеджеров Узбекистана и Ассоциацией «Паррандасаноат» 24 ноября 2015 года состоится торжественное открытие Второго Ташкентского Международного Форума Птицеводов «Евразия-2015».
Международный Форум Птицеводов – это главное событие птицеводов Узбекистана, на котором обсуждались вопросы кормления, ветеринарии, зоотехники и оборудования.
Международный Форум Птицеводов – это обучение и общение руководителей, зоотехников, ветеринарных врачей и других специалистов птицефабрик в форме семинаров, презентаций и дискуссий.
В случае заинтересованности в участии в форуме просим Вас обратиться в отдел по привлечению современных мини-технологий и иностранных инвестиций по телефону: (+99871) 150-60-07