Ijroiya qo'mitasi

27131
 

O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi Ijroiy qo‘mitasi tarkibiga kiruvchi bo‘linmalar ro‘yxati

 
Tuzilma nomi Rahbarning F.I.Sh 

Maqsad va vazifalari

Telefon/ Elektron.manzil

1. Axborot xizmati

Ruzmetova Dilfuzabegim

   Batafsil...

+998 78 150-60-06
d.ruzmetova@chamber.uz
2.

Tadbirkorlik subyektlari huquqlarini himoya qilish boshqarmasi

Abduxafizov Umid +998 78 150-60-06
u.abduxafizov@chamber.uz
3.

Qonunchilik hujjatlarining tadbirkorlik faoliyatiga ta'sirini baholash boshqarmasi                       

Sattorov Sherzod 
    Batafsil..
+998 78 150-60-06
sh.sattorov@chamber.uz

4.

Sud, huquqni muhofaza qiluvchi va nazorat qiluvchi organlar bilan hamkorlik qilish boshqarmasi

Ibodullayev Bobur     Batafsil... +998 78 150-60-06
b.ibodullaev@chamber.uz 

5.

Tadbirkorlik sohasida qonunchilik ijrosi bo‘yicha jamoatchilik nazorati bo‘limi

vakant

    Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

6. 

Tadbirkorlik subyektlari murojaatlari bilan ishlash bo‘limi                                                

To'xtayeva Durdona

    Batafsil... +998 78 150-60-06

7.

Yuridik byuro

Nazarov Baxrom     Batafsil... +998 78 150-60-06
b.nazarov@chamber.uz

8.

Xizmat ko‘rsatishni tashkil etish, tadbirkorlikni rivojlantirish va davlat xizmatlarini ko‘rsatuvchi vakolatli organlar bilan o‘zaro hamkorlik boshqarmasi

Xamroyev Bobur

     Batafsil... +998 78 150-60-06
b.khamroev@chamber.uz

9.

Bozor infratuzilmalari subyektlari bilan ishlash va bank-moliya tashkilotlari bilan hamkorlik boshqarmasi

Turxolov Abduraxim     Batafsil... +998 78 150-60-06
a.tukhalov@chamber.uz

10. 

Bozor infratuzilmalari subyektlari bilan ishlash va bank-moliya tashkilotlari bilan hamkorlik boshqarmasi

Xamroyev Dilmurod

    Batafsil... +998 78 150-60-06
d.khamraev@chamber.uz

11.

Yoshlar tadbirkorligini rivojlantirish bo‘limi

Nuriddinov Isomiddin      Batafsil... +998 78 150-60-06
i.nuriddinov@chamber.uz 

12.

Hududiy tuzilmalar faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi

Akbarov Ulug'bek     Batafsil... +998 78 150-60-06
u.akbarov@chamber.uz

13.

Ichki investisiyalarni jalb etish, hududlarda tadbirkorlik va hunarmandchilikni rivojlantirish dasturlarini ishlab chiqishga ko‘maklashish boshqarmasi

vakant

    Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

14.

Palata a'zolari hisobini yuritish va monitoring qilish boshqarmasi

Saliev Alisher      Batafsil... +998 78 150-60-06
a.saliyev@chamber.uz

15.

Xorijiy investisiyalarni jalb
qilish va innovatsiontadbirkorlikni rivojlantirishga ko‘maklashish boshqarmasi  

Rijichenko Oleg     Batafsil... +998 78 150-60-06
O.Rijichenko@chamber.uz

16.

Xalqaro moliya institutlari bilan hamkorlik bo‘limi

vakant

   Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

17.

Eksport, import, savdo masalalari, mahsulot va xizmatlarni standartlashtirish va sertifikasiyalashga ko‘maklashish boshqarmasi

Usmonov G'ofurjon     Batafsil...

+998 78 150-60-06

g.usmanov@chamber.uz 

18.

Iqtisodiyotning eksportga yo‘naltirilgan sektorlari bilan hamkorlik qilish bo‘limi

vakant

  +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

19.

Xalqaro hamkorlik boshqarmasi

Ismailova Gulchehra    Batafsil... +998 78 150-60-06
g.ismailova@chamber.uz  

20.

Protokol bo‘limi

Ishanova Nigora

  +998 78 150-60-06
n.ishanova@chamber.uz 

21. 

Yig‘ma axborot-tahlil boshqarmasi

vakant

    Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

22.

Tadbirkorlikka o‘qitish va xalqaro mehnat tashkiloti bilan hamkorlik qilish boshqarmasi

Jumaniyazov Dadaxon

    Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

23.

Moliya boshqarmasi

Xolboev Baxtiyor

    Batafsil... +998 78 150-60-06
info@chamber.uz

24.

Buxgalteriya bulimi

Rashidova Dilafruz     Batafsil... +998 78 150-60-06
d.rashidova@chamber.uz 

25.

Kadrlar bo‘limi

Maxmudova Nilufar

   Batafsil... +998 78 150-60-06
n.mahmudova@chamber.uz

26.

Ijro intizomini nazorat qilish bo‘limi

Bekchanov Rovshan Batafsil... +998 78 150-60-06
r.bekchanov@chamber.uz 

27.

Ishlar boshqarmasi

Kasimov Kamollidin

Batafsil.. +998 78 150-60-06
k.kasimov@chamber.uz